Premium Промислові емалі та ґрунти

Виробництво продукції ТОВ «НВП «Дніпро-спецемаль» здійснюється згідно з ТУ виробника та відповідає вимогам ДСТУ ISO9001:2015 (ISO9001:2015, IDT).

Гарантійний термін експлуатації: до 7 років.


Емаль МЛ-12 (гарячого сушіння)

Застосовується для фарбування поґрунтованих або поґрунтованих і зашпакльованих промислових виробів, металоконструкцій, деталей автомобілів. Стійка до впливу розчинників, бензину, індустріальних масел, слабкого розчину лугу, а також до атмосферного впливу в умовах помірного, північного і тропічного клімату.Затвердіння здійнюється за температури +135 ℃ протягом 30 хвилин.

Емаль МС-17

Емаль МС-17 призначена для фарбування вузлів шасі та інших деталей автомобілів, а також металевих виробів. Жовто-коричнева емаль МС-17 призначена для фарбування виробів ходової системи тракторів. Також застосовується для захисту металоконструкцій з чорних та кольорових металів від атмосферних впливів. Рекомендується для фарбування рухомого залізничного складу, ємностей, цистерн, технологічного обладнання, а також дерев'яних поверхонь.

DSE-Primer-065
Двокомпонентний поліуретановий ґрунт
(для агресивних середовищ, захисту спецтехніки та обладнання)

Застосовується в якості ґрунтовки в системах антикорозійного захисту металу в промислових структурах: сталеві конструкції, резервуари та трубопроводи, нафтохімічні заводи, кранове обладнання, автомобільний і залізничний транспорт.
- Застосовується в якості ґрунтового шару в різних системах фарбування;
- Відрізняється високою швидкістю висихання і хорошими антикорозійними властивостями;
- Містить фосфат цинку.


DSE-ENAMEL-077
двокомпонентна поліуретанова емаль

- Для фарбування металевих, поґрунтованих епоксидними або уретановими ґрунтовками поверхонь (що зазнають атмосферних впливів та дії агресивних рідких і парогазових середовищ) мостів, зовнішньої поверхні ємностей для зберігання нафти і нафтопродуктів, гідротехнічних споруд, металоконструкцій різного призначення та виробів машинобудування.
- Для сільськогосподарської техніки, вантажного та піднімального устаткування, мостових споруд та естакад, зовнішньої поверхні ємностей для зберігання нафти та нафтопродуктів, гідротехнічних споруд.
- Висока стійкість до механічного та абразивного впливу УФ-випромінювання, хімічного впливу (до бризок мінеральних і рослинних масел, парафінів, аліфатичних нафтопродуктів і хімічних речовин помірної агресивності), атмосферного впливу.


DSE ZN BARRIER-100
Ґрунт антикорозійний для холодного цинкування
«Рідкий цинк»

Ґрунт антикорозійний DSE Zn Barrier-100 використовується для захисту від корозії мостових металоконструкцій, інженерних і гідротехнічних споруд, промислових та енергетичних установок. Застосовується в автомобіле-, яхто- та суднобудуванні. Використовується для фарбування портових споруд і морської техніки, резервуарів, трубопроводів, очисних споруд. Служить у якості межопераційного захисту сталевої поверхні перед різанням, штампуванням, зберіганням тощо.