FACADE Protection
Фарба фасадна акрилова водно-дисперсійна
Атмосферостійка
СКЛАД

Латексна акрилова дисперсія, вода, мінеральні пігменти, наповнювачі та функціональні домішки. Гранично допустима концентрація летких органічних сполук (ЛОС) згідно з Технічноим регламентом України щодо обмеження викидів ЛОС, для цього продукту (підкатегорія А/1) складає: 75 g/l (г/л) (з 2021 р.), 30 g /l (г/л) (з 2024 р.). Цей продукт містить ≤ 30 g /l (г/л) ЛОС..


ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Акрилова фасадна фарба для зовнішніх та внутрішніх робіт. Призначена для фарбування фасадів і стін. Має високу покривну здатність. Утворює покриття з плівкою, стійкою до миття та атмосферних впливів.


ФАСУВАННЯ: 1.4, 4.2, 7, 14 кг.

¾ стійка до впливу температур до + 600 ° С;
¾ стійка до миття водою з додаванням миючого засобу;
¾ висока адгезія до основи;
¾ надійний захист від корозії;
¾ швидке висихання.


ВЛАСТИВОСТІ

Фарба розбавляється водою. Застосовується для фарбування фасадів та у приміщеннях із високим експлуатаційним навантаженням. Витримує вологе прибирання із застосуванням миючих засобів. Фарба може бути застосована для фарбування бетонних та інших мінеральних поверхонь, цементно-вапняних та штукатурно-вапняних, атмосферостійкої силікатної цегли, для ремонтного фарбування міцних покриттів.


ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Для фарбування стін і стель усередині приміщень, у сухих приміщеннях із невисоким експлуатаційним навантаженням, які не підлягають механічному забрудненню та не потребують вологого миття, по бетонним, цегляним, оштукатуреним та гіпсокартонним поверхням, плитам ДСП та МДФ. Фарбу також можна наносити поверх шпалер та стін, що вже пофарбовані акриловою фарбою.


ВЛАСТИВОСТІ

Фарба формує шовковисто-матову поверхню. Має високу покривну здатність. Утворює стійку до стирання поверхню, що не витримує вологого прибирання. Придатна для фарбування волокнистих шпалер «рауфазер», бетону, гіпсових поверхонь. Не містить розчинників.


СКЛАД

Латексна акрилова дисперсія, вода, мінеральні пігменти, наповнювачі та функціональні домішки. Гранично допустима концентрація летких органічних сполук (ЛОС) згідно з Технічним регламентом України щодо обмеження викидів ЛОС, для цього продукту (підкатегорія А/1) складає: 75 g/l (г/л) (з 2021 р.), 30 g /l (г/л) (з 2024 р.). Цей продукт містить ≤ 30 g /l (г/л) ЛОС.