ҐРУНТОВКА АКРИЛОВА Bio Protection
ГЛИБОКОГО ПРОНИКНЕННЯ
СКЛАД

Полімерна акрилова дисперсія, вода та функціональні домішки. Гранично допустима концентрація летких органічних сполук (ЛОС) згідно з Технічним регламентом України щодо обмеження викидів ЛОС для цього продукту (підкатегорія А/8) складає: 50 g/l (г/л) (з 2021 р.), 30 g /l (г/л) (з 2024 р.). Цей продукт містить ≤ 30 g /l (г/л) ЛОС.


ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Готова до використання глибоко проникна ґрунтовка для зовнішніх та внутрішніх робіт. Для покращення водовідштовхувальних властивостей та твердості, а також для вирівнювання вбирної здатності мінеральних основ, таких як гіпсова штукатурка, легкий бетон, пінобетон, газобетон, цегла, гіпсокартон, магнезитові плити, також ДВП, ДСП і фанера.


ФАСУВАННЯ: 1, 2, 5, 10 л.

¾ стійка до впливу температур до + 600 ° С;
¾ стійка до миття водою з додаванням миючого засобу;
¾ висока адгезія до основи;
¾ надійний захист від корозії;
¾ швидке висихання.


ВЛАСТИВОСТІ

Зменшує та вирівнює водопоглинення основі, зміцнює її. Сприяє покращенню адгезії лакофарбових покриттів, клеїв, шпаклівок та будівельних розчинів


ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Для фарбування стін і стель усередині приміщень, у сухих приміщеннях із невисоким експлуатаційним навантаженням, які не підлягають механічному забрудненню та не потребують вологого миття, по бетонним, цегляним, оштукатуреним та гіпсокартонним поверхням, плитам ДСП та МДФ. Фарбу також можна наносити поверх шпалер та стін, що вже пофарбовані акриловою фарбою.


ВЛАСТИВОСТІ

Фарба формує шовковисто-матову поверхню. Має високу покривну здатність. Утворює стійку до стирання поверхню, що не витримує вологого прибирання. Придатна для фарбування волокнистих шпалер «рауфазер», бетону, гіпсових поверхонь. Не містить розчинників.


СКЛАД

Латексна акрилова дисперсія, вода, мінеральні пігменти, наповнювачі та функціональні домішки. Гранично допустима концентрація летких органічних сполук (ЛОС) згідно з Технічним регламентом України щодо обмеження викидів ЛОС, для цього продукту (підкатегорія А/1) складає: 75 g/l (г/л) (з 2021 р.), 30 g /l (г/л) (з 2024 р.). Цей продукт містить ≤ 30 g /l (г/л) ЛОС.